Wystawka w Lubaniu
Już od 3 marca br. pracownicy Zakładu Gospodarki i Usług Komunalnych w Lubaniu będą zajmować się wywozem odpadów wielkogabarytowych, czyli mebli i sprzętu gospodarstwa domowego umieszczonych w ustawianych właśnie na placach, skwerach i ulicach miasta specjalnie do tego przystosowanych kontenerach.
Czytaj dalej →




























