Dolny Śląsk. Uwaga! Pryszczyca u granic Polski!
W dniu 11 stycznia 2025 r. Wojewoda Dolnośląska Anna Żabska zwołała posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z odnotowaniem przy granicy z Polską, na terenie Republiki Federalnej Niemiec, ogniska pryszczycy (FMD) – wysoce zaraźliwej choroby wirusowej zwierząt parzystokopytnych.
Data publikacji 12.01.2025 r.





























