Miała w domu 140 porcji narkotyków

zdjęcie poglądowe źródło: Policja.pl
Dzielnicowi z Lubania zatrzymali młodą kobietę, u której w domu znaleźli blisko 140 porcji narkotyków.
-Po tym jak policjanci ustalili, że 35- latka może posiadać w miejscu zamieszkania środki odurzające zakazane ustawą, niezwłocznie pojechali do jej mieszkania. Tam zastali podejrzaną, która była bardzo zdenerwowana wizytą policjantów. Zaprzeczała, aby posiadała narkotyki – informuje podkom. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu. – Dociekliwi dzielnicowi w wyniku przeszukania pomieszczeń gospodarczych w jednym z pokoi na szafce ujawnili słoik z zawartością suszu, obok słoika stał młynek, wewnątrz którego znajdował się podobny susz. Następnie w trakcie sprawdzania szafek w jednej z nich mundurowi ujawnili kostkę haszyszu. Po przebadaniu narkotestem oraz zważeniu okazało się, że podejrzana ukrywała w mieszkaniu 36 porcji marihuany oraz ponad 100 porcji haszyszu. Kobieta została zatrzymana. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jej zarzutu posiadania środków odurzających. Za czyn którego się dpouściła odpowie przed sądem – dodaje policjantka.
Za posiadanie substancji zabronionych, zgodnie z art. 62§1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, kobiecie grozi kara do 3 lat więzienia.

AM
Data publikacji 04.03.2025 r.

I pewnie ,mówi jej nic nie zrobią pójdzie bokiem nie takie akcje tam pod dywan zostały zamiatane