GAZETA OLSZYŃSKA 4/2025 Olszynianka półfinalistką polska miss
Olszynianka półfinalistką konkursu Polska Miss Województwa Dolnośląskiego 2025
Patrycja Kantor z Olszyny została półfinalistką konkursu Polska Miss Województwa Dolnośląskiego 2025. Patrycja już 11 kwietnia br. we Wrocławiu powalczy o koronę najpiękniejszej dolnoślązaczki i wejście do finału Polska Miss.
Serdecznie gratulujemy!
O konkursie Polska Miss:
Konkurs Polska Miss, choć nie ma tak długiej tradycji jak Miss Polonia czy Miss Polski, zyskuje coraz większą popularność. Powstał na bazie regionalnych konkursów piękności. Z roku na rok do udział w konkursie zgłasza się coraz więcej pięknych pań.
Sławomir Piguła – Promocja Gminy Olszyna/Gazeta Olszyńska
