Policja znalazła narkotyki u 54-letniego mężczyzny

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, zatrzymali 54-latka, u którego w domu znaleźli narkotyki.
-Lubańscy kryminalni, dzięki pracy operacyjnej zatrzymali 54-latka, podejrzanego o posiadanie substancji zabronionych – informuje rzeczniczka Policji w Lubaniu podkom. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń. -Mężczyzna jest mieszkańcem Powiatu Lubańskiego. Przechowywał narkotyki w miejscu zamieszkania. Funkcjonariusze ujawnili 47 porcji marihuany podczas przeszukania strychu jego budynku oraz 0,69 grama haszyszu. Zabezpieczono również urządzenia elektryczne, celem sprawdzenia czy nie służyły one do nielegalnego procederu polegającego na obrocie i sprzedaży narkotyków – dodaje policjantka.
Zgromadzony przez Policję na tym etapie postępowania materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 54-latkowi zarzutu posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
AM
Data publikacji 03.03.2025 r.
