Zagrać w Mistrzostwach Polski w Rugby TAG Szkół Podstawowych
Szkoła Podstawowa w Radogoszczy do rozgrywek zgłosiła dwa zespoły tj zespół klas IV i zespół klas VI. Najmłodsi po raz pierwszy mieli okazje spotkać się w bezpośredniej rywalizacji z rówieśnikami z innych szkół.
Czytaj dalej →





























