Spotkanie świąteczno-noworoczne „Amazonek” (WIDEO)
Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym „Amazonka” w Olszynie skupiające amazonki z terenu Gminy Olszyna i z Lubania, zorganizowało doroczne spotkanie świąteczno – noworoczne, z udziałem przedstawicieli lokalnego samorządu, duchowieństwa oraz organizacji i firm z którymi na co dzień współpracuje.
Data publikacji 26.01.2026 r.






























