Olgierd Poniźnik uhonorowany za całokształt działań na rzecz samorządu terytorialnego
W Krakowie odbyła się gala wręczenia Nagród Samorządowych im. Norberta Barlickiego – wyróżnień przyznawanych od 2012 r. osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym dla rozwoju lokalnych wspólnot samorządowych w Polsce. Decyzją Kapituły pod przewodnictwem Aleksandra Kwaśniewskiego, nagrodę w kategorii „Całokształt działań na rzecz samorządu terytorialnego” otrzymał Olgierd Poniźnik.
Data publikacji 08.12.2025 r.






























