Ruszył nowy system gospodarki odpadami
Podobnie jak w całej Polsce, tak i w Lubaniu ruszył z dniem 1 lipca nowy system gospodarki odpadami komunalnymi. Od tego dnia w zamian za opłatę gminy odbierają i zagospodarowują odpady komunalne. W Lubaniu transportem i zagospodarowywaniem odpadów, w zajmuje się Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. , która wygrała przetarg na te usługi.
Czytaj dalej →



























