Lubańscy policjanci świętowali
W auli Szkoły Muzycznej I st. im Oskara Kolberga w Lubaniu odbyły obchody Święta Policji. Podczas akademii funkcjonariusze i pracownicy lubańskiej Policji otrzymali awanse, nominacje na wyższe stopnie, odznaczenia oraz nagrody.
Czytaj dalej →





























