HomeLubańPogorzelcy nadal bez dachu nad głową

Komentarze

Pogorzelcy nadal bez dachu nad głową — 2 komentarze

  1. Pani Ewo. Proszę pomóc lokatorom napisać pismo do kolegium odwoławczego w J.G. a jak to nie pomoże wnieść pozew do sądu cywilnego wraz z prośbą o umorzenie kosztów lub przeniesienie ich na stronę przegraną. szybkie działanie pozwoli postawić AS-a pod ścianą a sprawa sądowa raczej nie przyda mu się w wyborach.

  2. Witam
    Kilkakrotnie występowałam do burmistrza o wydanie decyzji w sprawie, aby w razie odmowy można było skorzystać z z drogi odwołania. Niestety jednostki podległe burmistrzowi odpowiadały lakonicznie na nie. Nie wydano żadnej decyzji. Jeżeli nadal będzie wola ze strony poszkodowanych to zostanie złożony pozew.
    Pozdrawiam