HomeLubańZnaki „STOP” na trasie Leśna – Lubań nadal pozostaną

Komentarze

Znaki „STOP” na trasie Leśna – Lubań nadal pozostaną — Jeden komentarz

  1. hmm ciekawe że w kwestii bezpieczeństwa nie podzielacie tej opinii, a co powiecie na to,że także nocą jeżdżą tam pociągi lub sama lokomotywa,i gdyby nie znak stop, nikt nawet by sie nie zatrzymał lub pomyslal, ze o tej poze może cos po torach jechac??! gbyby nie znaki stop, to ludzie jezdziliby na tej trasie jak warciaci i nawet na tory nie zwracaliby uwagi, wiec lepiej. ze te znaki tam są, bo odpoiwedzialnosci za czyjeś życie nie da sie przełozyc na zużycie paliwa….