Uwaga! Zamykają most graniczny w Zgorzelcu

Urząd Miasta Zgorzelec poinformował, że w związku z drogowymi pracami remontowymi, przejście graniczne z Niemcami na Moście Jana Pawła II (most miejski) w Zgorzelcu, będzie całkowicie zamknięte dla ruchu pojazdów w okresie od piątku 24 października do 14 listopada br. włącznie.
Ruch pieszych pozostaje bez zmian – przekraczanie granicy będzie możliwe bez ograniczeń.
Kierowcom zaleca się korzystanie z alternatywnych przejść granicznych:
-Radomierzyce/Hagenwerder
-Jędrzychowice/Ludwigsdorf (w ciągu autostrady A4)
Urząd Miasta Zgorzelec przeprasza za wszelkie utrudnienia i dziękuje za wyrozumiałość.
Źródło: Miasto Zgorzelec
Data publikacji 22.10.2025 r.
