Pożegnali dyrektora PZD w Lubaniu

Od lewej Starosta Lubański Zbigniew Zjawin, Przewodnicząca Rady Powiatu Lubańskiego Halina Białoń i Włodzimierz Stefański
W Starostwie Powiatowym w Lubaniu odbyła się skromna uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg.
Dyrektora PZD Włodzimierza Stefańskiego w dniu 30 kwietnia br. pożegnała Przewodnicząca Rady Powiatu Lubańskiego Halina Białoń wraz ze Starostą Lubańskim Zbigniewem Zjawinem.
-Dziękujemy panu inżynierowi Włodzimierzowi Stefańskiemu za wieloletnią pracę, zaangażowanie, wkład w rozwój powiatowej infrastruktury drogowej oraz troskę o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Lubańskiego. Życzymy mu wszelkiej pomyślności na dalszym etapie życia – mówi Starosta Lubański Zbigniew Zjawin.
Włodzimierz Stefański kierował Powiatowym Zarządem Dróg w Lubaniu od 1999 r. Obecnie stanowisko szefa PZD piastuje Piotr Sujecki, dotychczasowy zastępca Włodzimierza Stefańskiego.
SP
Data publikacji 05.05.2025 r.
