Uwag kilka o kolejnym LIS-sie
Okazuje się, „Lubań oddycha”. Jeszcze…, co oświadczam z nadzieją na przyszłość. Z otrzymanego nr 7 LIS-a dowiedziałem się, że nasze miasto to kraina mlekiem i miodem płynąca, co pewnie jest wyłączną zasługą
Czytaj dalej →



























