Funkcjonariusze z ZK w Zarębie na podium Mistrzostw Polski MTB Służb Mundurowych
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Maratonach MTB to coroczne wydarzenie sportowe, które skupia najlepszych zawodników reprezentujących różne służby. W tegorocznej edycji, która odbyła się 31 sierpnia br. w Strzelinie, nie zabrakło reprezentantów Zakładu Karnego w Zarębie – major Agnieszki Matysiak i starszego chorążego Tomasza Roka, którzy odnieśli tam ogromny sukces.
Data publikacji 05.09.2025 r.






























