HomeObyczajeOlszyna. W GOK odbyła się debata nad bezpieczeństwem pieszych 

Komentarze

Olszyna. W GOK odbyła się debata nad bezpieczeństwem pieszych  — Jeden komentarz

  1. Wspaniale ze była debata iże rozmawiano o bezpieczeństwie i dupie Marynie i uczestnicy dostali po odblasku no naprawdę coś wspaniałego.Tylko dlaczego nikt nie rozmawiał jeśli chodzi o bezpieczeństwo o właśnie odblaskach ze ludzie po zmroku chodzą ubrani na ciemno i tak samo dzieci jeżdżą na rowerach i hulajnogach i nie widać ich dlaczego nie mają kamizelek lub odblasków? Wielokrotnie jadąc np w stronę ubocza w ostatniej chwili zauważam osobę która na ciemno ubrana idzie ulicą lub jedzie rowerem czy hulajnogą.moze zacznijcie to wpajać w szkołach ze odblask to bezpieczeństwo i zycie