Olszyna. Szkoła Podstawowa nr 1 z Krajowym Certyfikatem Szkoły Promującej Zdrowie

W Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie, odbyło się uroczyste wręczenie Krajowych Certyfikatów Szkół Promujących Zdrowie. W tym roku Minister Edukacji Narodowej Barbara Nowacka, przyznała te prestiżowe wyróżnienia 34 polskim szkołom. Wśród nich znalazła się olszyńska „Jedynka”.
-Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że nasza szkoła, jako jedyna z Województwa Dolnośląskiego, otrzymała to zaszczytne wyróżnienie. To potwierdzenie naszej ciężkiej pracy na rzecz zdrowia!
Z tej okazji dziękujemy wszystkim uczniom, absolwentom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji szkoły oraz indywidualnym podmiotom i instytucjom, za wieloletnią współpracę i zaangażowanie na rzecz działań promujących zdrowie – mówi dyrektor SP nr 1 w Olszynie Grażyna Petruch. – Podziękowania kierujemy także w stronę naszego Organu Prowadzącego – Gminy Olszyna i Pana Burmistrza Leszka Leśko, Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Biedrzychowicach oraz Wojewódzkiego Koordynatora Szkół Promujących Zdrowie Pani Urszuli Tkaczyk – dodaje dyrektorka.
Całej społeczności olszyńskiej Jedynki składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.
SP, Promocja Gminy Olszyna
Data publikacji 21.01.2025 r.

GRATULACJE.