Olszyna. Śmierć mężczyzny w lesie za basenem

W poniedziałek 15 września br. w godzinach porannych, jeden z mieszkańców Olszyny spacerując z psem w leśnej części miasteczka, dokonał makabrycznego odkrycia.
Do zdarzenia doszło w około po godzinie 6.30, w lesie za dawnym basenem w Olszynie. Mężczyzna który wyszedł z psem na spacer znalazł wiszące na drzewie zwłoki młodego, 25/30-letniego mężczyzny. Mieszkaniec Olszyny natychmiast wezwał służby. Na miejscu, które zostało zabezpieczone przez Policję i Straż Pożarną pracowali policyjni technicy oraz prokurator. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, zmarły nie miał przy sobie dokumentów, ale najprawdopodobniej nie mieszkał w Olszynie. Wszystko wskazuje na samobójstwo, jednak przyczyny i wszystkie okoliczności tej tragedii, wyjaśni dochodzenie.
AM. foto: Lwówecki.info
Data publikacji 16.09.2025 r.
