Lubań. Okradł gości hotelowych, grozi mu 10 lat

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zatrzymali złodzieja, który okradł gości jednego z hoteli znajdujących się na terenie naszego miasta.
Do kradzieży doszło w miniony weekend z (23/24 listopada br.).
-41-letni mężczyzna włamał się do pokoju hotelowego, skąd ukradł między innymi telefon komórkowy, perfumy, pieniądze, dokumenty oraz kosmetyki. Policjanci szybko wpadli na jego trop, zatrzymując go w jego mieszkaniu na terenie Lubania, gdzie odnaleźli skradzione mienie, którego wartość wyniosła ok 3 tys. zł. – informuje rzeczniczka KPP w Lubaniu asp.sztab. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń.
Teraz złodziej odpowie za kradzież z włamaniem do pokoju hotelowego oraz kradzież dowodu osobistego, za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.
AM, zdjęcie: KPP w Lubaniu
Data publikacji 27.11.2024 r.
