Lubań. Szef Policji w Leśnej odszedł na emeryturę

Po blisko 25 latach służby w Policji, na zasłużoną emeryturę odszedł szef komisariatu w Leśnej komisarz Grzegorz Szewczyk. Uroczystość pożegnalna komisarza Szewczyka odbyła się w sali tradycji Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu.
Odejście z funkcji Komendanta kończy rozdział pełen oddania, profesjonalizmu i pracy na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom.
–Komisarz Grzegorz Szewczyk, który pełnił funkcję szefa Komisariatu Policji w Leśnej, po blisko 25 lat pełnienia służby w Policji odszedł na emeryturę. Jego kariera zawodowa obejmowała różne szczeble służby w Policji, począwszy od funkcjonariusza, przez stopniowy awans na coraz wyższe stanowiska kierownicze – informuje podkomisarz Justyna Bujakiewicz-Rodzeń, oficer prasowa KPP w Lubaniu.
Długoletnia służba, pełna poświęcenia i profesjonalizmu, zostanie zapamiętana przez wszystkich, którzy mieli okazję współpracować z komisarzem Szewczykiem.
–Jestem dumny z tego, że mogłem przez tyle lat służyć w Policji i że miałem przyjemność służyć w lubańskiej jednostce – mówił w czasie uroczystości Komisarz Grzegorz Szewczyk.
Komisarza Szewczyka pożegnał Komendant KPP w Lubaniu podkomisarz Dariusz Ślęzak wraz z zastępcą komisarzem Piotrem Stefańskim, koleżanki i koledzy z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu, a także funkcjonariusze Komisariatu Policji w Leśnej.
SP
Data publikacji 25.02.2025 r.
