Lubań. 39-latek zatrzymany z metamfetaminą

Kryminalni z lubańskiej komendy Policji prowadzą w powiecie regularne kontrole i czynności operacyjne, które skutkują kolejnymi zabezpieczeniami narkotyków i zatrzymaniami osób które je posiadają.
Takie działania miały ostatnio miejsce w Lubaniu, gdzie zatrzymano mężczyznę z metamfetaminą.
–Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zatrzymali 39-letniego mężczyznę, mieszkańca Lubania. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych w których przebywał mężczyzna mundurowi ujawnili białą krystaliczna substancję. Przeprowadzone przez policjantów badanie zabezpieczonych środków wykazało, że substancja w postaci kryształków to metamfetamina. Mundurowi zabezpieczyli około 6 porcji tego narkotyku. 39-latek był ponadto był poszukiwany do ustalenia jego miejsca pobytu – informuje podkom. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń.
Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.
AM, zdjęcie ilustracyjne
Data publikacji 12.09.2025 r.
