Koncert Noworoczny w lubańskiej szkole muzycznej
Dnia 14 stycznia 2015 r. odbył się w lubańskiej szkole muzycznej Koncert Noworoczny pod hasłem „Pomagamy Kamilowi Nowosielskiemu”. Soliści, duety, tercety, zespoły instrumentalne oraz chór szkolny i zespół smyczkowy prezentowali utwory muzyczne w świątecznych klimatach. Fundusze z licytacji, aukcji oraz sprzedaży ciast i rękodzielnictwa zostały przekazane na dalsze leczenie dla fundacji Kamila Nowosielskiego. Idea koncertu spotkała się z pełną aprobatą społeczności szkoły muzycznej za co fundacja Kamila Nowosielskiego składa serdeczne podziękowania dyrektorowi szkoły muzycznej Panu Pawłowi Okienko oraz uczniom, nauczycielom i Radzie Rodziców szkoły.
Oto fotorelacja z tego wydarzenia.












