Gmina Olszyna. Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Drogie Sołtyski i Drodzy Sołtysi, Członkinie i Członkowie Rad Sołeckich Gminy Olszyna
Z okazji Waszego święta, składamy Wam Drodzy Państwo najserdeczniejsze życzenia oraz ogromne podziękowania za Waszą codzienną pracę, zaangażowanie i troskę o mieszkańców naszych sołectw.To dzięki Wam nasza mała ojczyzna – Gmina Olszyna tętni życiem, a lokalna społeczność może liczyć na wsparcie, dobre słowo i pomoc w każdej sprawie. Wasze działania wymagają nie tylko zaangażowania, ale i wielkiego serca, i za to właśnie Wam dziękujemy. Życzymy Wam zdrowia, sił i niesłabnącego entuzjazmu do dalszego działania. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i satysfakcję, a mieszkańcy doceniają Wasz trud i starania. Niech w Waszych sołectwach nigdy nie zabraknie życzliwości, współpracy i wspólnej radości z osiągnięć.
Z wyrazami wdzięczności,
Burmistrz Olszyny Zastępca Burmistrz Olszyny
Leszek Leśko Angelika Kukawska
![]()
