Gmina Lubań. 33 Finał WOŚP w Pisarzowicach (WIDEO i GALERIA ZDJĘĆ)

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z 33 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Pisarzowicach. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Lubaniu oraz Urząd Gminy Lubań.
W czasie finału WOŚP Koła Gospodyń Wiejskich i sołectwa zbierały pieniądze do puszek. Zastrzykiem gotówki była również licytacja przedmiotów podarowanych przez zaprzyjaźnionych darczyńców i mieszkańców gminy. Łącznie zebrano ponad 14 tys. zł.
Pełna galeria zdjęć z WOŚP w Gminie KLIKNIJ TUTAJ
Obejrzyj wideo:
Data publikacji 29.01.2025 r.
