Marszałek Województwa już nie z Platformy Obywatelskiej
Dzisiaj władzę w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego przejął nowy klub, który tworzy kilku dotychczasowych radnych Platformy Obywatelskiej na czele z Marszałkiem Cezarym Przybylskim i radni związani z Prezydentem Lubina Robertem Raczyńskim. Jest to jednoznaczne z utratą Sejmiku przez PO.
Czytaj dalej →




























