Podsumowali miniony rok (WIDEO i FOTOGALERIA)
W piątkowe południe, w Sali Lustrzanej MDK w Lubaniu spotkali się samorządowcy, naczelnicy wydziałów UM Lubań, dyrektorzy i kierownicy jednostek podległych oraz szkół, a także przedstawiciele służb mundurowych i lokalni przedsiębiorcy, aby wspólnie podsumować miniony rok.
Czytaj dalej →




























