X Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Olszynie za nami (WIDEO)
Pierwszego i drugiego maja w Olszynie, odbył się jubileuszowy X Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych im Jerzego Szmajdzińskiego. Ponad 300 muzyków z Polski i Czech zafundowało uczestnikom koncertów prawdziwą ucztę brzmienia instrumentów dętych.
Relację filmową z festiwalu przygotował zespół redakcyjny TV Lubań i Przeglądu Lubańskiego:
