„Młodzież kontra Politycy”
Pełnomocnicy okręgu jeleniogórsko-legnickiego Klubu Młodych Solidarnej Polski i Solidarnej Polski – Paweł Majerczyk i Ewa Gutek serdecznie zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu „Czy w Polsce jest miejsce dla młodych?”. Spotkanie przebiegać będzie w ramach dyskusji „Młodzież kontra Politycy”. W ten sposób chcemy rozpocząć szeroko pojętą dyskusję młodzieży z politykami. Liczymy, że inne ugrupowania włączą się do dialogu. W tym również politycy. Nasz pomysł zrodził się w oparciu o to, co nam zanika. Zdrowy dialog i wzajemny szacunek. Może w ten sposób Lubań stanie się przykładem dla Warszawy.
W pierwszym spotkaniu porozmawiamy z posłami Solidarnej Polski.
Pozdrawiamy i zachęcamy do wzięcia udziału:
Paweł Majerczyk i Ewa Gutek

