35-lecie samorządu w Lubaniu (WIDEO)
27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze w naszym kraju wybory samorządowe. Z okazji 35 rocznicy tego wydarzenia, władze miasta Lubań zorganizowały uroczystą akademię, w której wzięli udział ci z mieszkanek i mieszkańców naszego miasta, którzy przez trzy i pół dekady budowali lubańską samorządność.
Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji wideo z tego wydarzenia:
Data publikacji 02.06.2025 r.
