Weź udział w zakończeniu sezonu siekierczyńskich cyklistów
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Siekierczynie wraz z miejscowym Towarzystwem Cyklistów „Orzeł” , zaprasza na rajd rowerowy kończący sezon 2015, który odbędzie się w sobotę 3 października.
Rozpoczęcie rajdu nastąpi o godzinie 11.00 pod siekierczyńskim Domem Kultury. Trasa będzie wiodła przez gminy: Siekierczyn, Zgorzelec i Lubań. Uczestnicy przejadą ok. 38 km łatwej trasy, dlatego też zachęcamy do udziału w rajdzie nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzież. Zakończenie rajdu odbędzie się na Terenie Rekreacyjno – Sportowym („Basen”) w Siekierczynie, gdzie cykliści otrzymają gorący posiłek i napoje chłodzące.
Wpisowe wynosi 10 zł od każdego dorosłego uczestnika, płatne w dniu rajdu. Dzieci i młodzież do lat 18 nie płacą wpisowego. Zgłoszenia przyjmowane są w Domu Kultury w Siekierczynie pod nr tel. 75 722 17 77 lub 602 450 637.
W rajdzie mogą wziąć udział cykliści również spoza Gminy Siekierczyn
Autor: Bogusław Kulszewicz Z-ca dyr. GOKiS Siekierczyn
Wiceprezes Towarzystwa Cyklistów „Orzeł”
w Siekierczynie.
Foto: GOKiS Siekierczyn (rajd 2014)

