HomeGospodarkaSzansa dla byłego „Dolwisu” (WIDEO)

Komentarze

Szansa dla byłego „Dolwisu” (WIDEO) — Jeden komentarz

  1. Przypomnę, że wg tego co burmistrz Mirosław Markiewicz przedstawił na sesji, na terenie b. Dolwisu ma być m.in.:
    zadaszony parking, galeria handlowa, muzeum z warsztatami włókienniczymi, centrum konferencyjne, siłownia, fitness, squash, szkoła ponadgimnazjalna, a może wyższa,sale wystawowe,pokoje gościnne, przywrócenie produkcji, turystyka ekstremalna. Poczekamy, zobaczymy