HomeLubańPiąta rocznica katastrofy smoleńskiej

Komentarze

Piąta rocznica katastrofy smoleńskiej — Jeden komentarz

  1. Szkoda tylko, że ta rocznica miała tak wąski zasięg-władza – władzą, a gdzie są „szarzy” obywatele tego miasta, którzy nie mieli świadomości nadania tej rocznicy wydarzenia religijno-patriotycznego. Pamiętam , że w dniu narodowej tradegii dostałem sms o mszy żałobnej , która miała miejsce w Parafii NSPJ , a w której uczestniczyło bardzo duzo mieszkańców miasta.
    Szkoda, że wiadomość o planowanej uroczystej , rocznicowej mszy św.nie została ogłoszona we wszystkich parafiach.Coś jest na rzeczy…