Samorząd Leśnej przejmuje dworzec PKP (zobacz WIDEO)
Kolejny dworzec kolejowy w regionie zostanie przejęty przez władze samorządowe. Tym razem będzie to stacja kolejowa w Leśnej. Przepiękny, aczkolwiek zaniedbany przez PKP budynek, wraz z pozostałą infrastrukturą stanie się już niebawem własnością tej gminy.
Czytaj dalej →





























