Odbiór odpadów wilkogabarytowych w Gminie Siekierczyn
Wójt Gminy Siekierczyn Janusz Niekrasz informuje, że w miesiącu kwietniu br., że w poszczególnych miejscowościach gminy odbierane będą od mieszkańców zbędne meble i inne odpady wielkogabarytowe (np. tapczany, łóżka, krzesła, szafy, dywany, zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne). Terminy odbiorów podane są poniżej.
Terminy odbiorów:
RUDZICA – 11.04.2016
SIEKIERCZYN DOLNY – 12.04.2016
SIEKIERCZYN GÓRNY – 13.04.2016
ZARĘBA, PONIKOWO – 18 – 19.04.2016
WESOŁÓWKA, PISACZÓW – 20.04.2016
WYRĘBA, NOWA KARCZMA – 25.04.2016
Odpady należy wystawić w widocznym, łatwo dostępnym miejscu na granicy nieruchomości przy drodze publicznej, celem ich odebrania. Zabrania się wystawiania odpadów na chodniku, jezdni bądź innych miejscach,mogących stwarzać utrudnienie dla ruchu pieszych i pojazdów.
