Nowa dyrektor lubańskiej „Trójki”
Od 1 września funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubaniu im. Jana Pawła II będzie pełnić Dorota Bliźniec. Zastąpi na tym miejscu dotychczasową dyrektorkę Alinę Jarosz.
Dorota Bliźniec została dyrektorem tej placówki na podstawie postępowania konkursowego i zastąpi na tym stanowisku dotychczasową, wieloletnią dyrektor tej szkoły Alinę Jarosz. Nowa dyrektor pracuje w „Trójce” jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Ukończyła studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu zarządzania placówkami oświatowymi. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie urzędu miasta Lubań ” Dorota Bliźniec (przyp.red.) posiada wyróżniającą ocenę pracy, wykazała się jako bardzo dobra organizatorka różnych przedsięwzięć, umiejętnością współpracy w grupie i rzetelnym wykonywaniem powierzonych zadań i obowiązków, dążąc do wszechstronnego rozwoju uczniów.”
Autor: Sławomir Piguła (foto:luban.pl)

