Lubanianie na procesji Bożego Ciała (zobacz WIDEO)
We wczorajszej procesji eucharystycznej z okazji święta Bożego Ciała, która przeszła ulicami Lubania, od kościoła pw. św. Jadwigi Śląskiej do kościoła św. Trójcy wzięło udział kilkuset mieszkańców obydwu parafii. Wideo z tego wydarzenia, które prezentujemy poniżej przygotowała Telewizja Kablowa Komsat.
IW
