HomeLubańLubań się ściga

Komentarze

Lubań się ściga — Jeden komentarz

  1. Gratulacje.

    Szkoda tylko, że nie w barwach Kwisy.

    Kolarstwo to fajny sport i mamy w Lubaniu sekcje oraz zawodników szosowych i MTB lecz czasami mam wrażenie że miasto bardziej docenia kopanine za piłką tzw. ,,podwórkową ligę,, która poza region nie wyjedzie.

    Zawodnicy w kolarstwie wyjeżdżają dużo dalej w Polskę i nic dziwnego że występują w barwach innych klubów które dają dużo więcej niż zapomniana Kwisa która ze skromnej dotacji nie jest w stanie zapewnić wszystkim startów..