Dzieci uczciły zakończenie II wojny światowej (FOTO)
W piątek 8 maja, dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Akademia Malucha wraz ze swoimi opiekunami udali się po Obelisk, aby złożyć wiązankę kwiatów upamiętniających Dzień Zwycięstwa.
Choć dzieci nie do końca rozumiały przesłanie święta, to jednak miały poczucie tego, że są Polakami. Jesteśmy również przekonani, że takie tradycje pełnią ważną i pożyteczną rolę w rozwoju dziecka i nie powinno narodowych akcentów zabraknąć już na szczeblu wychowania przedszkolnego.
Autor: Akademia Malucha






