HomeLubańCyklistom pod górkę

Komentarze

Cyklistom pod górkę — 8 komentarzy

  1. Żeby chcieć budować ścieżki turystyczne, to trzeba czuć turystykę.A w tym przypadku, to się chce za wszelka cenę kochać…. SAMEGO SIEBIE!No cóż………

  2. Słowiński rozpaczliwie szuka pomysłów na obietnice i kłapie co mu jego doradcy podsuną. Jacy doradcy takie pomysły.
    Słyszałem, że już wkrótce w Lubaniu wybudują port. Mają do niego zawijać statki przywożone drogą kolejową na specjalnych platformach.
    Poświęcenie ma zorganizować radny Jeremi, który już pracuje nad stosownym kazaniem.
    A tak przy okazji ogłaszam konkurs na najgłupszą obietnicę wyborczą. Na razie rywalizacje nie jest tak zaciekła. Na pierwszym miejscu jest obecny burmistrzunio, tuż za nim bezradny Iwanow i jego pomysł na ronda w rynku.

  3. mam dość tych samych twarzy, głosuję na całkowicie nowe buzie, czyli Nowy Lubań

  4. Mieszkałem w Lubaniu jeszcze 2 lata temu, teraz moim miastem jest Bolesławiec. bo tu praca. Słowinski obiecywał, a i tak nic z tego nie wyszło – po prostu cienki jest i tyle. Nic nie może ten człowieczek!

  5. A właśnie, że może! Ładnie wyglądać i słodko się uśmiechać…

  6. jakie władze takie obietnice, jacy wyborcy takie władze