Witajcie wakacje! (GALERIA ZDJĘĆ)
Za nimi 10 miesięcy wytężonej nauki, ale także wspólnej zabawy, wycieczek, praktyk, szkoleń i warsztatów. Uczniowie lubańskich szkół średnich, podobnie jak ich koleżanki i koledzy w całym kraju, idą na upragnione wakacje.
Data publikacji 26.06.2026 r.






























