Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet w Pisarzowicach
Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu wraz z Klubem Sportowym Samuraj organizuje bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet, który będą prowadzili instruktorzy z KS Samuraj. Pierwsze zajęcia odbędą się już 9 października w Gimnazjum w Pisarzowicach.
– Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu prowadzi różne działania profilaktyczne ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Tym razem we współpracy z KS Samuraj Lubań organizujemy zajęcia z samoobrony dla kobiet, na które serdecznie zapraszamy – mówi nadkom. Dagmara Hołod z lubańskiej komendy policji.
Zapisy prowadzi Jacek Jaworski z KS Samuraj pod numerem telefonu 600 911 357
Szczegóły na plakacie, który opublikowaliśmy poniżej:

