Będziemy stomatologami!
Grupa Biedronek wyruszyła z wizytą do gabinetu stomatologicznego. Celem wycieczki było przełamanie u wielu dzieci obaw przed wizytą u dentysty, kształtowanie nawyków prozdrowotnych jak również poznanie specyfiki pracy stomatologa.
Atmosfera spotkania w gabinecie uświadomiła maluchom, że dentysta jest przyjacielem dzieci i ich ząbków. Mali akademicy dowiedzieli się o potrzebie dbania o zęby oraz systematycznego odwiedzania dentysty. Poznały również sprzęt, jakim posługują się stomatolodzy lecząc ząbki i osobiście mogli przymierzyć się do fotela dentystycznego. Wizytą było bardzo dobrą lekcją przypominającą o tym, że należy dbać o ząbki, aby mieć zdrowy i piękny uśmiech.
Za zaproszenie do gabinetu stomatologicznego dziękujemy Panu Grzegorzowi Majewicz i całej cudownej „ekipie” Promadentu.
Galeria zdjęć z wizyty dzieci poniżej






