Akademicy – Czytelnicy
W Niepublicznym Przedszkolu Językowym Akademia Malucha, w ramach programu pn: „Akademicy – Czytelnicy”, dzieci codziennie słuchają czytane przez nauczyciela opowiadania i bajki. W
Ważnym wydarzeniem jest również spotkanie z wyjątkowymi gośćmi, którzy przychodzą do przedszkola, aby wspólnie spędzić z akademikami czas przy głośnym czytaniu.
8 maja w Akademii Malucha Pani Magdalena Wieczorkowska – mama przedszkolaków, spędziła z maluchami czas przy wspólnym czytaniu. Praktyki codziennego czytania w szczególności przez przybyłych rodziców dają dzieciom wiele radości i satysfakcji. Pani Magdalenie serdecznie dziękujemy i zapraszamy kolejnych rodziców do odwiedzenia naszych Akademików-Czytelników i spędzenia czasu przy wspólnym czytaniu.

