S.P. im. Jana Pawła II w Smolniku Mistrzem Powiatu w Piłce Nożnej
Dnia 10.05.2016 w Pisarzowicach reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej im. JP II w Smolniku po zaciętej sportowej walce, zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej. Ten wynik pozwolił piłkarzom – reprezentantom szkoły-awansować do dalszych rozgrywek w eliminacjach strefowych.
Wyniki spotkań :
SP SMOLNIK – SP ŚWIERADÓW 4:0
SP SMOLNIK – SP SIEKIERCZYN 0:0
SP SMOLNIK- SP4 LUBAŃ 5:1
SP SMOLNIK – SP SIEKEIRCZYN – MECZ FINAŁOWY 2:0
Skład zwycięskiej drużyny szkoły w Smolniku: Olivier Stelzer, Przemysław Fedorowicz, Jakub Jakubczyk, Damian Mańkowski, Adrian Kuźniar, Sławomir Teske, Szymon Kwiatkowski, Juliusz Isko, Gabriel Najda. Trener i nauczyciel wychowania fizycznego: Mariusz Sidor.
Trener wraz z Dyrekcją szkoły pragną również serdecznie podziękować p. Bogdanowi Kwiatkowskiemu, p. Pawłowi Kuźniar oraz p. Igorowi Białka za zapewnienie transportu.
red. Mariusz Sidor


