Lubań się ściga
W ostatni weekend sierpnia w Karkonoszach zostały rozegrane Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie. Podczas wyścigu zawodnicy zmagali się z trasą biegnącą z Jeleniej Góry do Przesieki.
To właśnie etap górski w Przesiece był największym wyzwaniem dla kolarzy i zweryfikował najlepszych zawodników. W mistrzostwach wystartowali też zawodnicy z Lubania, lecz jako jedyna z tej grupy wyścig ukończyła Paulina Pisarska z Lubania reprezentująca Klub LKS Atom Dzierżoniów zajmując 15 miejsce w kategorii OPEN kobiet i 8 miejsce w kategorii Orliczki.
B.S




