Lubań. Prezes Łużyckiego Centrum Medycznego ustąpił ze stanowiska

Ustępujący Prezes Zarządu ŁCM Krzysztof Konopka (foto: Przegląd Lubański)
Prezes Zarządu Łużyckiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Lubaniu Krzysztof Konopka, złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Starosta Lubański Zbigniew Zjawin rezygnację przyjął.
Krzysztof Konopka, który kierował Szpitalem Powiatowym w Lubaniu od 2007 r.. Decyzję o rezygnacji podjął w związku z przejściem na zaopatrzenie emerytalne.
Jak poinformował na Starosta Lubański Zbigniew Zjawin, w piątek 20 września spotkał się z kadrą ŁCM i poinformował o decyzji prezesa Konopki.
Jak zaznaczył samorządowiec, decyzja prezesa nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie spółki. Jednocześnie podkreślił, że zgodnie z procedurami wskaże niebawem osobę, która zajmie fotel Prezesa Zarządu dalej pokieruje ŁCM.
SP
Data publikacji 20.09.2024 r.
