HomeLubańWrobić Hardzieja

Komentarze

Wrobić Hardzieja — Jeden komentarz

  1. Po długim namyśle, mając na uwadze, min. obowiązek obywatelski, oraz osoby które pytały się mnie, o fałszywe oświadczenie z podrobionym podpisem i przerabiane zdjęcia w internecie, zdecydowałem się w dniu 22.01.2014r. złożyć w Lubańskiej prokuraturze, zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Podejrzewam kto to napisał, powiem tak, sam siebie w oświadczeniu przeprasza i jeszcze podrobił mój podpis, kto jest do tego zdolny nie trudno się domyślić. W zawiadomieniu wskazałem że osobą podejrzaną i najbardziej zainteresowaną, tj. autorem fałszywego oświadczenia, podrobienia podpisu, rozrzucenia ulotek oraz przerobienia zdjęć w internecie, może być burmistrz Lubania A.S. i część jego żałosnego otoczenia z J.H. i M.I. na czele. Kilka lat temu byłem świadkiem w sprawie w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze, gdzie pozwanym (podejrzanym) był nie kto inny, tylko A.S., w swoim biuletynie (był redaktorem naczelnym) pisał paszkwile i obrażał ludzi, podejrzewam że teraz to może być recydywa. Dla S. przesłuchania i sprawy sądowe nie są nowością, praktycznie nie wychodzi z sądu, to jest jakieś schorzenie on to chyba lubi, skrzywdzeni ludzie go pozywają. Ostatnia sprawa sądowa, po likwidacji z inicjatywy i na wniosek burmistrza, stołówki na ul. Bankowej, zwolnione bez odpraw po 30 latach pracy, kucharki złożyły pozew do sądu, obecnie sprawa toczy się w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze. Głośno mówię o czym wszyscy wiedzą. Podczas kampanii wyborczej został napisany paszkwil, nie wykryto sprawców, dzięki któremu, mamy to co mamy, teraz większość oszukanych wyborczymi obietnicami, wstydzi się że głosowała na S., wystarczy posłuchać co mówi „ulica”. Fałszywe oświadczenie z podrobionym podpisem, to jest chyba odwet za to że ujawniłem aferę ze służbowymi sextelefonami, sekretarz i kolega burmistrza wydzwaniał ze służbowej komórki na sextelefony, wcześniej będąc sekretarzem w powiecie tam również przez kilka lat wydzwaniał ze służbowej komórki na sextelefony. Publicznie powiedziałem że asystent i kolega burmistrza jest osobą karaną, ma wyroki za przestępstwo umyślne, włamanie i nie powinien pracować na tym stanowisku. Burmistrz Lubania A.S. dostał grzywnę w Wojewódzkim Sądzie Administracyjny w sprawie SKOBu, wnioskowaliśmy również o poddanie go badaniom psychiatrycznym, na mój plakat z którym byłem na sesji rady Miasta Lubania w dniu 29.10.2013r.z napisem BURMISTRZ -SŁOWIŃSKI STOŁÓWKĘ – LIKWIDUJE A – BIEDNY – LUBANIAK NADAL – GŁODUJE, na który nerwowo zareagował na sesji, obrażał mnie publicznie, nazwał mnie kłamcą (i kto to mówi, gdzie jest realizacja wyborczych przyrzeczeń) a działalność SKOB (ponad 400 ton żywności dla biednych) folklorem, jest nagranie. Tym plakatem odniosłem się do biedy i bezrobocia w Lubaniu oraz idiotycznego pomysłu i wniosku burmistrza o likwidacji stołówki, rekordowych podwyżkach czynszowych i zmniejszeniu dla biednych ustawowych dodatków mieszkaniowych, itd. Obłuda burmistrza przekracza wszelkie granice (czytaj w internecie). Podczas wspomnianej sesji, burmistrz Lubania, odnosząc się do mojego plakatu, powiedział, że to nie on, że to radni zlikwidowali stołówkę, (spychologia z lat minionej epoki i propagandy sukcesu w tym S. jest bardzo dobry, zabezpiecza się i zawsze znajdzie winnego), na koniec powiedział czy w Lubaniu ktoś głoduje. Według S., ludzie grzebią w śmietnikach z bogactwa, może szukają tam złota lub innych kosztowności. Przy takiej biedzie i bezrobociu w Lubaniu na wniosek burmistrza, wprowadzono najwyższe w Polsce podwyżki czynszów w mieszkaniach komunalnych, następnie żeby ich dobić, obniżono ustawowe dodatki mieszkaniowe dla biednych (coraz więcej biednych nie płaci czynszu), burmistrz wypowiedział się na ten temat w prasie, że zrobiono to dla ich dobra, co za obłuda. Tak to jest panie i panowie, koalicyjni radni (nie wszyscy) najpierw głosujecie a potem myślicie, skutki często są opłakane (stołówka) wierzycie w ciemno w nieomylność geniusza A., za diety jesteście często jego narzędziem, on ze swojej Małomickiej głupoty zawsze się wytłumaczy (jak Kali, dobrze zrobić to burmistrz, źle zrobić to radni). Wozić zupki z innego województwa, tego by nawet sam Bareja nie wymyślił. Wcześniej, min. na spotkaniu z kucharkami w dniu 01.07.2013r. mówił burmistrz że podjął słuszną decyzję, ponieważ stołówka była nierentowna, generowała straty, prawdopodobnie miał już kupca, wcześniej sprzedał budynek oświaty na ul. Mickiewicza. Kucharki były wtedy bardzo wzburzone na burmistrza i na obłudnego radnego z Księginek, P., który jadał tam i chwalił smaczne obiady, potem był pierwszy za likwidacją stołówki. Zostałem obrażony, burmistrz lub ktoś z jego otoczenia pisze paszkwile, fałszywe oświadczenia i podrabia podpisy i jest bezkarny w tej sprawie nie odpuszczę, niech w końcu prokuratura, sąd i policja stanie na wysokości zadania. Fałszywe oświadczenie ktoś napisał, czyjaś ręka podrabiała mój podpis, ktoś w internecie poprzerabiał zdjęcia, ktoś bardzo się zdenerwował po moim plakacie na sesji (jest nagranie) czy ktoś poza burmistrzem i jego otoczeniem, miałby w tym jakiś interes.
    Pozdrawiam Lesław Hardziej SKOB Lubań.