WOŚP już w najbliższą niedzielę
Już po raz dwudziesty drugi zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane pieniądze przeznaczone będą na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Orkiestra zagra także w Lubaniu. Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich na Koncert Finałowy 12 stycznia (niedziela) od godz. 16.00 do 21.00. Dla wszystkich darczyńców wystąpią lokalne zespoły artystyczne.
Autor: Sławomir Piguła

