HomePolitykaUwaga na niewybuchy!

Komentarze

Uwaga na niewybuchy! — Jeden komentarz

  1. Proponuję przypomnieć procedurę powiadamiania: Czy powiadamiamy Policję, czy bezpośrednio patrol saperski? Jeśli również to drugie to przydałyby się jakieś namiary.
    Temat zawsze jest na czasie, tego dziadostwa w okolicach leży pewnie jeszcze sporo.